DrupalCon Europe už po letošní Vídni nebude

12.9.2017 Drupal

Letošní DrupalCon Vienna 2017 je poslední velkou drupalovskou konferencí konanou na evropské půdě. Pro příště se Drupal Association zaměří především na Spojené státy.

Je to možná nemilá zpráva, ale o peníze šlo a zřejmě vždy půjde až v první řadě. Stejně tak je tomu u těchto velkých konferencích o Drupalu. Asociaci se prostě v Evropě nevyplácejí, takže prozatím tu končí a je k diskuzi, co dále. Podrobnosti píše Megan Sanicki (USA) z Drupal Association.

DrupalCon Vienna 2017 bude poslední akce tohoto druhu v Evropě.

Za sebe musím říci, že plně souhlasím s tímto komentářem. Z mého pohledu jsou DrupalCony příliš drahé v porovnání s tím, jakou mi přinášejí užitnou hodnotu. Mnohem větší smysl mi dává návštěva ne tak okatě honosného a na ramena si klepajícího Drupal Campu, pokud se podaří. A tyto akce se budou v Evropě konat dál. Jen prostě na nich nebude zřejmě nikdy (kvůli financím) jako hlavní spíkr někdo z vedení drupalovské komunity.

Jan Polzer

Tvůrce webů specializující se na Drupal, WordPress a Symfony. Autor českých knih o Drupalu, Acquia Certified Developer a Site Builder.

- Můj web


TwitterFacebookLinkedInYouTube

Řekněte o článku přátelům:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin