WordCamp Praha 2014 – už jste se registrovali?

14.1.2014 WordPress

Přednášková akce určená příznivcům redakčního systému WordPress – WordCamp Praha 2014, se letos v Praze uskuteční 22.2.2014 v prostorách HUB Praha. Registrace je již otevřena, ale doporučujeme neváhat. Máte-li rádi WordPress nebo se s ním teprve seznamujete, přijdete si podle programu na své.

Jak se můžete dočíst na oficiálním webu této události, WordCamp je lokální akce pořádaná a určena pro příznivce WordPressu. Celodenní kolo přednášek je rozděleno na dva bloky – pro uživatele a pro vývojáře, kteří tvoří pluginy a šablony pro WordPress.

Přednášky budou 45minutové a následované čtvrthodinovou přestávkou. V programu jsou momentálně dvě anglické přednášky bez překladu, zbytek je v češtině. Zaujaly mě Tvorba firemních webů na WordPressu, Použití WPML, WordPress a SEO, Custom Post Types a UI v Premium šablonách.

Cena a registrace na WordCamp Praha 2014

WordCamp Praha se koná v HUB Praha, registrace je placená a vyjde vás na 390 Kč. V ceně je navíc občerstvení, obědová bageta a tričko.

Více info na oficiálním webu WordCamp Praha 2014.

Nedá mi to, abych nezmínil, že byť jde o akci v menším měřítku, je mi mnohem sympatičtější jak programem, tak cenou, než totálně cenově ustřelená loňská pražská akce pro příznivce Drupalu.

Jan Polzer

Tvůrce webů specializující se na Drupal, WordPress a Symfony. Autor českých knih o Drupalu, Acquia Certified Developer a Site Builder.

- Můj web


TwitterFacebookLinkedInYouTube

Řekněte o článku přátelům:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin