Přednášková akce určená příznivcům redakčního systému WordPress - WordCamp Praha 2014, se letos v Praze uskuteční 22.2.2014 v prostorách HUB Praha. Registrace je již otevřena, ale doporučujeme neváhat. Máte-li rádi WordPress nebo se s ním teprve seznamujete, přijdete si podle programu na své.

Jak se můžete dočíst na oficiálním webu této události, WordCamp je lokální akce pořádaná a určena pro příznivce WordPressu. Celodenní kolo přednášek je rozděleno na dva bloky - pro uživatele a pro vývojáře, kteří tvoří pluginy a šablony pro WordPress.

Přednášky budou 45minutové a následované čtvrthodinovou přestávkou. V programu jsou momentálně dvě anglické přednášky bez překladu, zbytek je v češtině. Zaujaly mě Tvorba firemních webů na WordPressu, Použití WPML, WordPress a SEO, Custom Post Types a UI v Premium šablonách.

Cena a registrace na WordCamp Praha 2014

WordCamp Praha se koná v HUB Praha, registrace je placená a vyjde vás na 390 Kč. V ceně je navíc občerstvení, obědová bageta a tričko.

Více info na oficiálním webu WordCamp Praha 2014.

Nedá mi to, abych nezmínil, že byť jde o akci v menším měřítku, je mi mnohem sympatičtější jak programem, tak cenou, než totálně cenově ustřelená loňská pražská akce pro příznivce Drupalu.